Poznajmy się!

Cześć, Nazywam się Weronika

– jestem content creatorką. Na codzień zajmuję się tworzeniem materiałów foto video  dla biznesu / marek osobistych  i firm.

Moi klienci doceniają mnie za ponadprzeciętną estetykę, tempo pracy i artystyczną kreatywność, którą wyrażają w słowach czystego zachwytu⬇️

Dzięki temu, że zajmuję się kompleksowo tworzeniem materiałów foto i video dla Twojej marki Ty:

oszczędzasz swój cenny  czas, możesz się skupić na rozwoju swojej firmy i nie  robisz  czegoś co i tak przynosi średnio zadowalające efekty wizualne, które nie przekładają się na aspekty takie jak: większe zainteresowanie Twoimi produktami czy usługami.

Metamorfozy profili przekładają się  bezpośrednio na to, że moi klienci pozyskują więcej klientów dla swoich firm, mogą podnosić ceny i  budują przewagę konkurencyjną stając się nr 1 w swoim mieście⬇️

Nadal się zastanawiasz? Tylko w ostatnim roku stworzyłam:

  • 3000 rolek  dla moich klientów
  • Zrealizowałam 200sesji wizerunkowych / biznesowych / kobiecych
  • Przeprowadziłam kompletną  metamorfozę wizualną  20 firm. 

Zapisz na konsultację przez wiadomość DM lub na maila w trakcie,  której dowiesz się jak mogę Cię odciążyć zdejmując z Ciebie ciężar prowadzenia Social Mediów każdego dnia/

Umów się już dziś i dołącz do grona moich zadowolonych klientów, którzy odzyskali wiele godzin swojego czasu, bo to ja robię ich content!

Zobacz jak wyglądają moje ostatnie realizacje ⬇⬇⬇

Proponuję mieć 2 stylizacje, najlepiej w jednolitych kolorach, które będą już przygotowane/ wyprasowane.

Ubrania modelek powinny być najlepiej jednolite, białe lub w kolorze kolorystyki marki. Pozwoli nam to nie marnować czasu podczas sesji, tylko skupić się na działaniu. 

Zależy od pakietu, od 1 h i do 5. W ten czas wliczone jest wszystko, tj. zmiana stylizacji, jakiekolwiek poprawki wyglądowe.

W ciągu 7 dni roboczych.

Mogę zorganizować modelkę, koszt dla modelki to 200 zł/h.

Płatność za moją pracę odbywa się dzień przed sesją lub w dniu nagrań

Aby nagrać reelsy, nie trzeba pokazywać realnej procedury, może być to odgrywane.

Na nagranie każdego reels przeznaczam maksymalnie 15 minut